Aitame Marta Luisa jooksma!

Kogume toetusi Marta Luisale ja teistele Eesti parasportlastele vajaliku jooksuraami (klikka lingil) soetamiseks! Anna oma panus! Annetuslingi leiad lehekülje alaosast. 

Jooksuraami hinnaks on 2000 EUR. 

Marta Luisa Link on rõõmsameelne 15-aastane tüdruk, kes vaatamata tserebraalparalüüsi diagnoosile armastab liikumist ja aktiivset eluviisi. Martal aitab iseseisvalt liikuda liikumisraskusega lastele mõeldud kõnniraam, mis mitte ainult ei lihtsusta tema igapäevast elu, vaid võimaldab osa võtta ka spordivõistlustest. Näiteks võttis ta osa liikumisraskusega laste toetamiseks korraldatud heategevuslikust Mesikäpa jooksust ning jooksis tugiraami toel vapralt ümber Lauluväljaku hoone.

Marta soovib üha enam olla füüsiliselt aktiivne ja osaleda erinevatel kergejõustikuvõistlustel. Kuigi Invaru Abivahendikeskusest üüritud kõnniraam on väga funktsionaalne ja võimaldab igapäevast liikumist, ei ole tegemist siiski sporditegemiseks mõeldud abivahendiga. Marta unistab spetsiaalsest jooksuraamist, mis võimaldaks tal spordile pühenduda ja seeläbi ka teisi liikumisraskusega lapsi innustada. Jooksuraami-jooks on mujal maailmas ametlikult tunnustatud paraspordiala ja Marta suur soov on aidata seda ka Eestis tutvustada.

On oluline, et ka erivajadusega noored saaksid tegeleda alaga, mis paneb silmad särama. Kas pole tore, et Marta on endale sellise ala juba leidnud ja on motiveeritud oma eesmärkide nimel tegutsema? Aitame tema jaoks olulise spordivahendi Eestisse tuua ja teda tema teekonnal toetada!