Tanel Visnap võitis kurtide kergejõustiku MM-il kaugushüppes pronksmedali

Kolmanda koha tõi tulemus 7.21

Taipeis toimuvatel kurtide kergejõustiku maailmameistrivõistlustel võitis Tanel Visnap kaugushüppes pronksmedali.

Visnapi tulemus kaugushüppe finaalis oli 7.21. Kurtide maailmameistriks tuli neutraalne individuaalsportlane Aliaksandr Maistrenka tulemusega 7.33, hõbeda sai ukrainlane Yaroslav Vodopianov tagajärjega 7.33.

"Hea, et medal tuli. Vaadates Tallinnas Eesti meistrivõistlustel saavutatud tulemust ja täna tehtud soojendushüppeid, siis tegelikult oli 7.50 jalas, aga paku tabamisega oli probleeme. Peab sellega rahul olema, sest 45 minutit enne kaugushüppe finaali pidin osalema veel 200 m eeljooksus," sõnas Visnap võistluse järgselt.

Marja-Liisa Müllermann sai 100 meetri tõkkejooksu finaalis ajaga 17,08 kuuenda koha.

Rinat Raisp jooksis 110 meetri tõkkejooksu finaalis tulemuseks 17,82 ja saavutas sellega seitsmenda koha. Lisaks pääses ta 400 meetri tõkkejooksu finaali, saades poolfinaalis kirja kaheksanda aja 1.00,01.

Meeste 200 meetri jooksu poolfinaali pääsesid nii Tanel Visnap kui Simon Teiss, kes eeljooksus said kirja vastavalt ajad 26,25 ja 24,33.