Istevõrkpallurid kaotasid Pronksiliigas Hollandile ja Prantsusmaale

Laupäeval ootavad mängud Gruusia ja Tšehhiga

Eesti meeste istevõrkpallikoondis alustas reedel, 1. oktoobril Prantsusmaal, Caenis peetavat Euroopa Pronksiliiga turniiri. Kahes esimeses mängus tuli alla vanduda Hollandile ja Prantsusmaale.

Avamängus Hollandiga kaotas Eesti meeskond kaks esimest geimi 21:25 ja 17:25, võitis kolmanda 27:25 ning kaotas neljanda ehk otsustava 20:25.

Teises kohtumises Prantsusmaaga andis Eesti taas kaks esimest geimi käest, kaotades 11:25 ja 22:25. Seejärel jõudude vahekord pöördus - sinisärgid võitsid kolmanda geimi 25:6 ning neljanda 25:18. Otsustav viies geimi kulges ülipõnevalt ning lõppes võõrustajate napi 16:14 paremusega.

Avapäeval kogus Holland 2, Prantsusmaa, Gruusia ja Tšehhi 1 võidu ning Eesti jäi nullile. Laupäeval ootavad mängud Gruusia ja Tšehhiga, neli parimat meeskonda jätkavad pühapäeval finaalis ja pronksimängus.

Fotod: ParaVolley Europe