Tanel Visnap võitis Eesti meistrivõistlustel kaugushüppes kuldmedali

100 m jooksus sai Visnap pronksi, meistrivõistlustel lõid kaasa ka Raisp ja Landar

Tanel Visnap võitis nädalavahetusel Kadrioru staadionil toimud Eesti suvistel kergejõustiku meistrivõistlustel kaugushüppes kuldmedali ja 100 m jooksus pronksi.

Avapäeval läbis Visnap meeste 100 m jooksus raja ajaga 10,85, mis andis pronksmedali. Teisel võistluspäeval kavas olnud kaugushüppevõistlusel märgiti Visnapi kuldse katse tulemuseks 7.42. Mõõtmisele läksid kokku viis hüpet, mis kõik kandusid üle seitsme meetri piiri (7.33, 7.42, 7.29, 7.31 ja 7.13).

Meeste 400 m jooksus ja 400 m tõkkejooksus osales Rinat Raisp, kelle jaoks need olid need esimesed Eesti täiskasvanute meistrivõistlused. 400 meetri tõkkejooksus püstitas Raisp isikliku rekordi 1.00,17 ja sai 8. koha, 400 meetri jooksus oli pälvis ta 19. koha ajaga 55,13.

Naiste 100 m tõkkejooksus oli Marja-Liisa Landari tulemus 16.69, mis andis kümnenda koha.

Fotod: Eesti Kergejõustikuliit