Tanel Visnap ja Rinat Raisp võitsid Szczecinis pronksmedali

Visnap oli kolmas 100 m jooksus ja Raisp 110 m tõkkejooksus

Szczecinis jätkuval kurtide kergejõustiku EM-il sai Eesti koondis juurde kaks pronksmedalit.

Tanel Visnap pälvis pronksi meeste 100 m jooksus ajaga 10,95 (tuul -0.7). Kuldmedali võitis ukrainlane Dmytro Vyshynskyi 10,81 ajaga.

Rinat Raisp võitis meeste 110 m tõkkejooksus pronksmedali uue isikliku rekordiga 17,33. Kuldmedali läks seekord lätlasele Maris Greninsile ajaga 16,14.
Samuti jooksis Rinat Raisp 400 m jooksu finaalis, kus püstitas isikliku rekordi ajaga 53,52 ning saavutas kaheksanda koha.

Marja-Liisa Landar jooksis 100 m naiste tõkkejooksu ning saavutas kuuenda koha ajaga 16,38. Kuldmedali võitis ungarlanna Nikolett Gal tagajärjega 14,54.

Info ja võistluste tulemused on leitavad võistluste kodulehelt ja võistluste FB leheküljelt.