Tallinna lahtised meistrivõistlused ujumise mitmevõistluses kutsuvad osalema

Laupäeval 10. oktoobril toimuvad Tallinnas Nõmme ujulas Tallinna lahtised meistrivõistlused ujumise mitmevõistluses puuetega inimestele.

Võistluste algus on kell 10.00, korraldajad paluvad kohale tulla mitte varem kui 9.30

Osaleda saavad sportlased, kes kuuluvad võistlusklassidesse S1-S15 ja AB (puudega ujujad, kes ei klassifitseeru klassidesse S1-S15). Registreerimine lõpeb 2. oktoobril ning hilisemaid registreerimisi vastu ei võeta. Tutvuge kindlasti võistluste juhendiga, mille leiab SIIT. Registreerimislehe saab alla laadida SIIT.

Registreerimine e-mailil info@skmeduus.ee. Lisainfo tel nr 518 5548 Triin Pollisinski.

Lisainfo:

- Võistluste läbiviimisel järgitakse Eesti Vabariigis võistluse toimumise ajal kehtivaid Covid-19 viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud piiranguid ja soovitusi. Kuna siseruumides korraldatavatel võistlustel kehtib inimeste hulga 50% piirang, siis on iga 10 osaleja kohta lubatud kaasata 1 saatja, v.a. need sportlased, kellel on saatja osalemine erivajadusest tulenevalt vältimatu.

- Korraldaja jätab endale õiguse osalejate arvu piirata või võistlus ära jätta, kui selleks tehakse vabariiklikul tasemel ettekirjutusi. Kui osalejate arvu tuleb piirata, kehtib piiramisel põhimõte „kes varem registreerus, see pääseb võistlema“.

- Pealtvaatajaid ujulasse ei lubata.

- Kui oled haigestunud, tunned ennast halvasti või kahtlustad kokkupuudet viirusekandjaga, palun jää koju!