Robin Liksor oli MM-il viies ja Susannah Kaul kaheksas

Liksor parandas isiklikku tippmarki ligi sekundiga

Paraujumise MM-il Manchesteris sai Robin Liksor meeste 100 m rinnuliujumise finaalis (SB8) ajaga 1.12,93 viienda ning Susannah Kaul naiste 100 m seliliujumise finaalis (S10) tulemusega 1.14,91 kaheksanda koha.

Eelujumises sai Liksor samuti kirja päeva viienda tulemuse 1.14,29, Kauli tagajärg 1.14,89 oli paremuselt kaheksas.

"Hommikuse ujumisega otseselt rahule ei jäänud, sest lootsin juba eelujumises enda isiklikut rekordit parandada, kuid pääsesin õnneks finaali, kus sai seda viga parandada. Õhtuse ujumise üle ei saa ausalt öeldes mitte midagi kurta, sest ujusin uue isikliku üle sekundi paremini. Sellist tulemust endalt ei oodanud, kuid tööd ja vaeva on nähtud ning tore, et see on ka ära tasunud. Muidugi ei jäänud ka medalist enam väga palju puudu, aga see annab ainult motivatsiooni edasi töötamiseks ning veelgi paremate tulemuste saavutamiseks," sõnas Liksor võistluse järel.

"Mul on hea meel, et suutsin ujuda 1.14ga. Seda aega pole suutnud kätte saada juba pikalt! Eks natuke on ikka hinges rahutus, sest paraolümpiamängude norm oli nii lähedal, aga mis valesti, see uuesti ja normi täitmise võimalusi veel on," ütles Kaul.