Nõmme ujulas selgusid Tallinna meistrid ujumise mitmevõistluses

Pealinna meistriteks krooniti Lisandra Liisbet Päiv, Alice Tuutma, Sandra Heinlaid, Mattias Ploompuu, Robin Mõttus ja Richard Leib

Laupäeval toimusid Nõmme ujulas Tallinna lahtised meistrivõistlused ujumise mitmevõistluses puuetega inimestele. Nii meeste kui naiste arvestuses võisteldi kolmes vanuseklassis, pealinna meistriteks tulid Lisandra Liisbet Päiv, Alice Tuutma, Sandra Heinlaid, Mattias Ploompuu, Robin Mõttus ja Richard Leib.

Osalesid sportlased, kes kuuluvad võistlusklassidesse S1-S15 ja AB (puudega ujujad, kes ei klassifitseeru klassidesse S1-S15). Tüdrukud ja poisid võistlesid 25 meetri pikkustel distantsidel ning neiud, noormehed, naised ja mehed 50 meetri pikkusel võistlusmaal. Tallinna meistrid ujumise mitmevõistluses selgitati nii täiskasvanute kui ka noorte arvestuses nelja ala kohapunktide kokkuliitmisel.

Vanuseklasside võitjad

Tüdrukud (2010 ja nooremad): 1. Lisandra Liisbet Päiv (SK Meduus), 2. Liisi Säärekõnno (SK Meduus), 3. Emma Matilda Kask (SK Meduus)

Neiud (2005-2000): 1. Alice Tuutma (SK Meduus), 2. Keira Rattur (SK Meduus), 3. Evelina Tartõnskih (EVPISL)

Naised (2004 ja vanemad): 1. Sandra Heinlaid (SK Meduus), 2. Inge Maiberg (SK Meduus), 3. Nele Johanna Noor (SK Meduus)

Poisid (2010 ja nooremad): 1. Mattias Ploompuu (SK Meduus), 2. Martti Kuusk (SK Meduus), 3. Jasper Pärgma (SK Meduus)

Noormehed (2005-2009): 1. Robin Mõttus (SK Meduus), 2. Reinard Strandberg (SK Meduus), 3. Villem Hendrik Peets (SK Meduus)

Mehed (2004 ja vanemad): 1. Richard Leib (SK Yess), 2. Tanel Täheväli (SK Meduus), 3. Kaspar Paul Loik (SK Meduus)

Naiste, neidude ja tüdrukute arvestuses osales kokku 12 ning meeste, noormeeste ja poiste konkurentsis 25 ujujat. Lisaks käisid veel 12 abivahendiga ujujat, kes pälvisid osalejamedalid.

FOTOD: SK Meduus Facebooki leht