Mari-Liis Juul jalgratturite MM-il scratchis üheksanda koha

Juul: grupisõide lõpuni sõitmine on parim saavutatud tulemus

Šotimaal, Glasgow´s toimuvatel jalgratturite maailmameistrivõistlustel sai Mari-Liis Juul pararatturite trekisõidu 10 km grupisõidu ehk scratchi võistlusel C5 klassis üheksanda koha.

"Esmaspäevaõhtuse 10 km scratchi miinusringi järgselt esimeste emotsioonidena tulid paar vandesõna. Aga rahulikult mõeldes - mul on eesmärgid lihtsalt kunagisest kohtuniku poolt maha võtmise (DNFi) vältimisest enne poole maa läbimist juba oluliselt kõrgemaks kasvanud. See grupisõidu lõpuni sõitmine on parim saavutatud tulemus," kirjutas Juul võistluse järel sotsiaalmeedias.

"Kõigi naiste väsimusest annab märku madal keskmine kiirus, ka sellest saage aru - see oli meil neljas võistlus ja mitte üldse pole veel MM läbi. Tegelikult võin ikka päris uhke olla, et vaatamata kõigile keerukustele kadunud pagasiga, abiliste organiseerimisega sai omnium läbitud ja sealjuures mitte ühelgi alal häbisse jäädes," märkis ta.

Edasi võistleb Juul pararatturite tempo- ja grupisõidus, mis peetakse vastavalt 10. ja 12. augustil. Janno Lepik ja Anre Nõmme löövad kaasa pararatta meeste eraldistardist sõidus ja grupisõidus.