Mai lõpus toimub Käärikul paraspordi nädalalõpp

Neli laagripäeva on täiedetud põnevate juhendatud tegevustega

23.- 26. mail toimub Kääriku Puhke- ja Spordikeskuses parasportlik nädalalõpp, millest on oodatud osa võtma liikumis- ja nägemispuudega lapsed ja noored eelistatult vanuses kuni 30 eluaastat. Vabade kohtade olemasolul on oodatud kerge intellekti- ja kuulmispuudega huvilised.

Neli laagripäeva (3 ööd) on sisustatud erinevate tegevustega. Ühte päeva mahub 2-3 sportlikku treeningut/tegevust/aktiivset tegevust nii siseruumides kui looduses. Õhtud sisustame põneva ühistegevusega. 

Kogu laagri hind ühele osalejale on 35 € ja saatjale/abilisele 25 €, mis sisaldab majutust ja toitlustust kolm korda päevas (23. mai õhtusöök – 26.mai hommikusöök) ning põnevaid juhendatud treeninguid (ratastoolikorvpall, jõusaal, sisesõudmine, rattasport, parasulgpall, paralauatennis, ratastoolitennis, boccia ja teised sportlikud tegevused nii sees kui väljas). Soovijad saavad nautida sauna- ja/või järvemõnusid.

Palume täita laagris osaleja ankeet siin hiljemalt 7. maiks. Kohtade arv laagris on piiratud.

Laagri täpsemad detailid (osalustasu makseinfo jms) saadame teile hiljemalt üks nädal enne laagri algust.

Eelistame, et laagris osaletakse iseseisvalt, vajadusel koos sõbra, õe-venna või sugulasega, soovitatavalt ilma vanemateta. 

Korraldajad on kindlasti osalejatele toeks ja abiks tundmaks end laagris hästi, kuid nad ei täida tugiisiku rolli. Kui osaleja vajab igapäevatoimetustes abi, on vajalik laagris osaleda koos tugiisiku/vanemaga. Miks vanemateta? Selline laager annab võimaluse iseseisvuda ning tulla välja igapäeva rutiinist.  

NB! Transpordi eest laagrisse ja tagasi koju hoolitseb iga osaleja/tema saatja ise.

Mõned pildid 2023. aasta laagrist: https://photos.app.goo.gl/moaBHwY1aeHokeU3A