EPK koostöö Toyota Balticuga jätkub

17. septembril Tallinnas Poska majas toimunud tänuüritusel tänati ning tunnustati Tokyo paraolümpiamängude koondisesse kuulunud sportlasi ning nende treenereid. Oma tervituse edastas ka Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, kes tõi oma kõnes esile, et parasportlased on just need, kes kasvatavad ühiskonda läbi oma saavutuste ning näitavad, mida on võimalik korda saata kui osata vaid unistada. Kultuuriministeeriumi nimel oli asjaosalisi tervitamas Kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn.

“Mul on suur rõõm näha, et Eesti sportlased teevad kõvasti tööd, et jõuda välja sportlaste suurimale spordipeole - paraolümpiamängudele. Eriti rõõmu teeb, et avalikkus hakkab samuti parasportlaste tehtud tööd ja tulemusi hindama ning pöörab sellele üha rohkem tähelepanu.” sõnas Monika Haukanõmm

Eesti Paralümpiakomitee ning Toyota Balticu koostöö jätkub

Tänuürituse piduliku osa lõpetas Eesti Paralümpiakomitee ning Toyota Balticu vahelise koostööleppe allkirjastamine. Toyota jaoks on oluline liikumisvabadus ning selleks, et meie parasportlaste jaoks oleks liikumine kergem, jätkab Toyota Baltic Eesti Paralümpiakomitee toetamist kuni aastani 2024, kui toimuvad Pariisi paraolümpiamängud. 

„Alates Toyota asutamisest on ettevõte alati soovinud anda oma panuse ühiskonda. Paraolümpia partnerina on Toyota eesmärk läbi spordi ja tõhusate transpordilahenduste toetada üha enam kaasavama ühiskonna kujundamisele, kus igaühel on vabadus liikuda ja teostada oma unistusi,“ ütles Toyota Baltic AS turundusjuht Elli Tiivel. „Parasport väärib võrdväärset tähelepanu ning Toyotal on äärmiselt hea meel olla paraspordi partner ka järgmistel aastatel, Pariisi paraolümpiani välja,“ lisas ta.

Toyota on olümpia- ja paraolümpiamängude üleilmne partner ning koostöö leiab väljendust „Start Your Impossible“ juhtmõtte all. Toyota on muutumas globaalseks liikuvuslahendusi pakkuvaks ettevõtteks eesmärgiga võimaldada liikuvusvabadust igaühele läbi erinevate liikuvuslahenduste ja teenuste.

Tokyo 2020 paraolümpiavõistlusteks loodi Toyota Balti paraolümpiatiim, kuhu kuuluvad kuus Baltimaade parasportlast, sealhulgas paraujujad Susannah Kaul ja Matz Topkin Eestist. Kannustatuna võimatuna näivate eesmärkide saavutamisest inspireerivad parasportlased meid igapäevaselt oma töökuse ja sihikindlusega raskusi ületama. Paraolümpia sportlased tõestavad igapäevaselt, et miski pole võimatu.

“Eesti Paralümpiakomiteel on siiralt hea meel, et meie koostöö Toyota Balticuga jätkub kuni Pariisi paraolümpiamängudeni. Hindame meie koostööd väga kõrgelt ja oleme väga tänulikud meile antud bussi eest, mis annab meile liikumisvabaduse.” kommenteeris Monika Haukanõmm

Pildigaleriid näeb siit

Foto: Catherine Kõrtsmik