Eesti Triatloni Liidust sai Eesti Paralümpiakomitee liige

Eesti Paralümpiakomiteel on nüüd tosin liiget

Eesti Paralümpiakomitee sai endale uue liikme, kelleks on Eesti Triatloni Liit. EPK juhatus langetas vastava otsuse 30. augustil toimunud koosolekul. Palju õnne ja tere tulemast meie kogukonna uutele tulijatele!

"Eesti Triatloni Liidu vastuvõtmine EPK liikmeskonda on meie jaoks oluline teetähis ning loodetavasti innustab ka teisi spordialaliite paraspordile rohkem tähelepanu pöörama. EPK soov on parasporti laiendada uutele aladele ja suurendada mitmekesisust. Soovime, et igal inimesel oleks võimalik valida endale sobivaim ala, millega ennast siduda, olgu siis tegemist liikumisharrastusega või miks mitte seada eesmärgiks tipptulemuste poole liikumine," ütles EPK president Monika Haukanõmm.

Eesti Paralümpiakomiteel on nüüd kaksteist liiget - kaheksa spordiliitu ja neli klubi. EPK liikmeskonda kuuluvad Eesti Invaspordi Liit, Eesti Pimedate Spordiliit, Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, Eesti Kurtide Spordiliit, Eesti Puuetega Inimeste Ujumisliit, Eesti Jahtklubide Liit, Eesti Curlingu Liit, Eesti Triatloni Liit, MTÜ Spordiklubi Flüüger, Spordiklubi Achilleus,
Invaspordiklubi Parasport ja MTÜ Spordiklubi Meduus.