Eesti Paralümpiakomitee tänas toetajaid ja koostööpartnereid

Eraldi tänu pälvisid paraspordile tähelepanu pööravad spordialaliidud

Teisipäeval, 19. detsembril toimus Kehra lähedal Anija mõisas Eesti Paralümpiakomitee aastalõpugaala, kus tänati toetajaid ja koostööpartnereid.

Toetajatest pälvisid tänukirja IPC ja EPK liikuvuspartner Toyota Baltic, nii Eesti Invaspordi Liitu kui EPK sportlaste treening- ja võistlustegevust toetav Nefab Packaging OÜ, puuetega lastele suunatud parasportliku nädalalõpu läbiviimist toetanud Malta Ordu Sihtasutus Eestis, liikumispuudega noorsportlaste võimalusi avardav Ortopro OÜ ja Eesti Invaspordi Liidu pikaajaline toetaja ning ratastooli spordialade toetaja Invaru.

Ühtlasi sõlmisid nii EPK kui EIL 2024. aastaks uue koostöölepingu Invaru OÜ-ga ja Nefab Packaging OÜ-ga.

EPK koostööpartneritest pälvisid tänusõnad Kultuuriministeerium, Eesti Kaitsevägi, Tallinna Linnavalitus, Tallinna Ülikool, Tartumaa Spordiliit, Tartu Linnavalitsus, Tartu Ülikool, Spordiklubi Nord ja Võru Linnavalitsus.

"Loomulikult kuulub meie suur tänu koostöö eest spordialaliitudele, kes on võtnud nõuks arendada Eestis tavaspordi kõrval ka oma ala parasporti. Tänud nii juba meie liikmetele Eesti Kurlingu Liidule, Eesti Jahtklubide Liidule kui Eesti Triatloni Liidule, aga ka loodetavasti varsti meie liikmeskonda astuvatele Eesti Võrkpalli Liidule, Eesti Lauatenniseliidule, Eesti Sulgpalliliidule, Eesti Tennise Liidule, Eesti Jalgratturite Liidule ja Eesti Ujumisliidule," ütles EPK peasekretär Signe Falkenberg.