Eesti Paralümpiakomitee korraldas Eesti ratastoolikurlingu võistkonnale ja toetajatele tänuürituse

Neljapäeval toimus Kadriorus, Jaan Poska majas Eesti Paralümpiakomitee tänuüritus Pekingi taliparaolümpiamängudel osalenud Eesti ratastoolikurlingu võistkonnale ning kõikidele tublidele kaasaaitajatele.

Üritusel võtsid sõna EPK president Monika Haukanõmm, kultuuriminister Tiit Terik, EPK juhatuse liige ja Eesti Curlingu Liidu president Rainer Vakra, Eesti Curlingu Liidu ja Curling Tallinna juhatuse liige Fred Randver, samuti TOYOTA Baltic juht Marek Maide ning Invaru juhataja Enn Leinuste. Ratastoolikurlingu võistkonna paraolümpiateekonda toetasid ka Tallinna Vesi, Tallinna linn, Chemi-Pharm ja Esmakaitse.

Soojade tänusõnade osalisteks said ka jäämeister Siim Sein ning Pekingi paraolümpiamängude kommunikatsioonitiimi liikmed Greete Kempel ja Marina Bachmann!

Pekingi taliparaolümpiamängudel esindas Eestit ratastoolikurlingu võistkond koosseisus kapten Andrei Koitmäe, Kätlin Riidebach, Signe Falkenberg, Lauri Murašov ja Mait Mätas.

Võistkonna treener oli kanadalane Chris Bowden, abitreener Ain Villau, füsioterapeut Martin Argus, spordipsühholoog Kristel Kiens ning delegatsiooni juht Mihkel Joosing.

Suur tänu kõikidele abilistele ja kaasaaitajatele!