Sedelnikovi treener Pekka Laidinen: peaasi, et Deniss sai mängida!

Sedelnikov osales nii üksikmängus, paarismängus kui meeskonnavõistluses

Virtuse Maailmamängudel kaasa löönud lauatennisemängija Deniss Sedelnikovi treeneri Pekka Laidineni hinnangul oli osalemine olulisem kui saavutatud tulemused.

Üksikmängus kaotas Sedelnikov nii Thiago Simoes Goesile Brasiiliast, Ka Ho Fanile Hong Hongist ja Peter Palosele Ungarist tulemusega 0:3 ning jäi kokkuvõttes jagama 19.- 36. kohta. 

Segapaarismängus jäid Sedelnikov ja tema paariline portugaallanna Catia Andrade jagama 17.- 32. kohta, jäädes avaringis tagajärjega 0:3 alla Hong Kongi duole Ka Ho Fan - Mui Wui Ng. 

Meeste paarismängus kaotasid Sedelnikov ja soomlane Timo Averjanov taas Hing Kongi paarile Ka Ho Fan . Wai Lok Wan 0:3. Meeskonnavõistluse avaringis jäi Sedelnikov koos Averjanovi ja belglase Julian Miguel de Santosega alla Kong Kongi atleetide.e

"Hea on see, et saime pea iga päev mängida. Võistkondlikult sündis meil kolme riigi koostoos ühine esindus, ehkki seda lauatennises kuigi sageli ei juhtu -  tavaklassis on see isegi keelatud kahe riigi puhul. Oluline, et saime jälle mängida! Võistlus oli väga tugev, enamus selle klassi maailma parimatest mängijatest olid kohal," kommenteeris Laidinen.